Naše poklady / Our treasures

Isabell  13.11.2009 Slovensko (champion)               DSP a

IsabellKdyž k nám přišla domů tato kráska, tak nás ihned okouzlila svou vyjímečností, odlišností, zvídavostí a krásou. Má v sobě určitou něhu a především vysokou inteligenci. Baví jí vše nové, neexistuje žádná překážka, se kterou by si neporadila. Ačkoliv je ze všech nejmenší,tak o to je větší vůdce.Cokoliv se sama naučí, má hned potřebu to ukázat i ostatním a ti jí v tom rádi následují. Velmi ráda komunikuje a snad i nás naučila nějaké ty kočičí výrazy, že hned víme, co pro ní můžeme udělat. :-) Je to kočička, která dala celé své srdce pouze nám. Jsme vděční Silvince a Markovi, že nám jí svěřili a plně nás v začátku vším provedli, tak jak to nikdo jiný nedokáže. DÍKY!

Danko  28.7.2010  kastrovaný     Ukrajina     DSP n 21 03

Danko….ach můj Danko…. toť srdeční záležitost. Je to neuvěřitelně klidný, mazlivý, vyrovnaný a trpělivý pan kocour. Ve velké přemíře kocourů ze zahraničí, kde jsme dlouho hledali, jsme narazili na „malého Daňourka“. Byla to láska na první pohled. Nejen, že splňoval všechny naše požadavky na typ, tak zároveň nás uhranuly jeho nádherné oči. Nemohla jsem se smířit, že by můj Danko v značkovacím období žil částečně mimo všechno rodinné dění, tak jsem vymyslela malou lest „Daneček a kalhotky“. :-) Velmi rychle si na ně zvykl. Nestalo se, že by někde něco označil, když potřeboval na záchod, tak mne o tom informoval a co je hlavní, mohl si pobíhat s ostatníma po celém domě. V současné době gaťátka  nenosí, byl vyřazen z chovu a plně si užívá život našeho mazlíčka. :-)

Henriett  13.11.2010 (champion)    Rusko       DSP n 02 33

HenriettTak tento skvost bylo velmi těžké získat. Nechtěli jsme jen tak ledajakou kočičku, ale tu, která má dle našeho názoru v rodokmeni ty nejlepší chovné stanice Donů. Nebylo jednoduché přesvědčit paní chovatelku Henriettky, aby prodala do Čech jedno ze svých nejlepších koťat. Na konec se ale zadařilo a tato kráska, která se i mimo jiné narodila ve stejný den i měsíc jako Isabellka, byla doma. I při třetím výběru jsme měli štěstí na skvělou povahu. Henriett, dá-li se to tak napsat o kočičce, je vtipná, veselá, hravá, vděčná a prahne po lidské společnosti. Neustále na nás někde čeká, nosí hračky, aportuje, ostatně to obě naše holky a dokáže ležet v klíně hodiny a hodiny. Je to světlo všedního dne.

 

Uoker Bastet Victory  27.9.2012          Sibiř     DSP a 03

 

Uoker neboli Wolkřík. Dlouho jsme zvažovali, zda ještě jednou investovat spoustu peněz a dovézt si špičkového kocourka ze zahraničí či nikoliv. Při tomto rozhodování hrál další fakt, že naše kočičky jsou nejen chovné, tak především mazlíčci, kterým chceme dát maximum volného času, her, rozmazlování a vše, co k podpoře jejich úžasných povah patří. Máme „jen 4 ruce“ , tak Wolkřík je i zároveň naším posledním kocourkem, aby nikdo nestrádal nedostatkem pozornosti. Našeho Wolkříka asi někdo těžko unaví. :-) Stále si hraje, budí i ostatní aby se připojili. Ale jakmile  přijdeme domů, tak vše pro něho přestane existovat a s hlasitým neustávajícím vrněním nás vítá, čeká na nutnou dávku mazlení, hraní a následného spokojeného spánku v našem náručí. Ani se mi nechce věřit, jaké jsme měli štěstí, že i tento kocourek má neuvěřitelně srdečnou povahu, kterou rád předvádí i návštěvám. Jsem vděčná, že jsme mohli do naší rodiny přijmout i tohoto úžasného tvorečka, kterého bychom za nic nevyměnili.